Już od dawna nosiłem się z zamiarem stworzenia prywatnej witryny, ale nie brałem się za to z dwóch głównych powodów. Po pierwsze – miałem zbyt dużo pomysłów na tematykę takiej witryny i długo nie potrafiłem się zdecydować, który zrealizować, po drugie – gdy już zdecydowałem się jaką formę przybierze moja witryna ciągle brakowało mi wystarczającej ilości wolnego czasu, by wreszcie przystąpić do pracy nad nią. Pod koniec 2003 roku miałem kilka dni urlopu i stwierdziłem wtedy: “teraz albo nigdy!”. Zrobiłem jednoosobową burzę mózgów i opracowałem koncepcję swojej przyszłej witryny. W trakcie pracy okazało się, że droga do celu jest dłuższa i bardziej kręta niż pierwotnie się spodziewałem. Wytrwałem jednak w podjętym postanowieniu i w końcu rozpoczęła się w Internecie era Rhayadera.

Udzielę Wam teraz trochę informacji o sobie, żebyście mogli lepiej mnie poznać. Mam duże poczucie humoru, lubię dobrze się zabawić, jednak nie stronię od rozrywek umysłowych i wrażeń estetycznych. Uwielbiam oglądać filmy, słuchać dużo różnej muzyki i czytać dobrą literaturę, ale cenię też sobie malarstwo (szczególnie surrealizm i impresjonizm) oraz teatr. Ze sztuk pięknych pasjonuje mnie również fotografowanie. Poza tym interesuję się informatyką i psychologią.

W miarę możliwości i dla podtrzymania kondycji uprawiam sport, najchętniej jazdę na rowerze oraz pływanie. Chętnie podróżuję. Znaki zodiaku to kolejne z wielu moich zainteresowań. Dają dużą wiedzę o ludziach, ich cechach charakteru, motywach postępowania, poglądach na życie. Znając czyjś znak zodiaku potrafię z dużym prawdopodobieństwem stworzyć jego/jej portret psychologiczny. Czasami się mylę, ale przecież nie ma ludzi nieomylnych. A zresztą życie byłoby nudne gdyby dało się wszystko przewidzieć…

Co jeszcze mogę o sobie napisać? Lubię inteligentne cytaty, dyskutować, polemizować, komentować, czepiać się i w ogóle wszelkie gry słowne. A propos gier i prowokowania, które również nie jest mi obce, to popieram wszelkie rodzaje gier i prowokacji: od gry wstępnej poczynając, przez grę na zwłokę, po grę wartą świeczki. Nie wchodzi w grę robienie dobrej miny do złej gry, bo nie znam się na materiałach wybuchowych.

Myślę, że tyle na razie wystarczy, by wyrobić sobie opinię na mój temat. Osoby głodne i spragnione większej ilości informacji na mój temat zapraszam do pogawędki on-line lub korespondencji.

Poniżej zamieszczam avatar, którego używam na wszystkich odwiedzanych przeze mnie forach.

Avatar Rhayader

Zapisz